Skříně na míru

Skříně na míru vyrábíme ve dvou základních provedeních a různých povrchových úpravách. Rozměry a tvary skříní vychází z prostorových možností jednotlivých místností.

Materiál : lamino v provedení mnoha odstínů le vybrat ze vzorníků Kronospan a Egger.

Dýhované dveře: buk, dub, javor, olše a borovice

Dvě verze provedení

Posuvné dveře

Používáme kanadský posuvný systém (firma Defi). Výhodou provedení s posuvnými dveřmi je menší prostorová náročnost . Dveře je možno dodat v několika barevných odstínech v laminovém , případně dýhovaném provedení stejně jako prosklené.

Otevírací dveře

Klasický vzhled skříní do prostornějších mísností. Dveře můžeme otvírat až na 95°, popřípadě použít celootvírací, keré je možno otevřít až na 175°. Dveře je možno dodat v několika barevných odstínech v laminovém , případně dýhovaném provedení stejně jako prosklené.

Výkresová dokumentace je zpracována počítačově v programu DataCAD a umožňuje zákazníkovi udělat si okamžitou představu o nábytku a bez větších problémů ji během chvilky může měnit dle svých představ. Projekt je dodáván v několika perspektivách a s půdorysným pohledem, který je okótován.

Každý výrobek je možné na přání zákazníka doplnit o vybrané doplňky. K dispozici jsou různé druhy úchytek v provedení kovovém, dřevěném nebo kombinovaném.

Dále nabízíme individuální řešení vybavení skříní, úchytek, skleněných povrchů...

Samotná montáž vč. dopravy probíhá v převážné většině v jednom dni.