Kuchyně na míru

Kuchyňské linky vyrábíme v několika variantách a záleží pouze na Vás jakou povrchovou úpravu si vyberete. Používáme již hotové korpusy skříněk, ale většinou vyrábíme skříňky na míru z dodaneho projektu nebo pro Vás kuchyňskou linku navrhneme v DataCAT programu.

 

 

2

Masivní kuchyně

Je použit přírodní materiál tzv.biodeska, která je povrchově ošetřena polyuretanovým lakem.

1 bm kuchyňské linky vč. pultové desky 17 000 - 20 000,- Kč.

 

 

4

Laminované kuchyně

Jsou vyrobeny z lamina, které je povrchově upraveno oboustrannou laminací. Vyrábí se v několika barevných odstínech a dřevodezénech tuzemské i zahraniční laminace.

1 bm kuchyňské linky vč. pultové desky 12 500 - 14 500,- Kč.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dýhované kuchyně

Povrch je z přírodní dýhy a ohraněn masivní hranou. Dle přání jej lze různě barevně namořit. Dvířka jsou povrchově ošetřena polyuretanovým lakem.

1 bm kuch.linky vč. pultové desky 13 500 - 14 500,- Kč.

 

1

Fóliové kuchyně

Jsou vyrobeny z MDF materiálu a vakuově potaženy folií tzv. polyforming. Vyrábí se v unibarvách i v dřevodezénech a v různých kazetových provedeních.

1 bm kuch.linky vč. pultové desky 12 000 - 14 000,- Kč.

 

1

Lakované kuchyně

Pokud máte inidividuální přání barevného odstínu dvířek a povrchů je lakování tou nejlepší volbou.

 

 

 

10

Doplňky

Každý výrobek je možné na přání zákazníka doplnit o vybrané doplňky. K dispozici jsou různé druhy úchytek v provedení kovovém, dřevěném nebo kombinovaném.

Dále nabízíme individuální řešení vybavení skříní, úchytek a skleněných povrchů. Do našich kuchyní montujeme doplňky od renomovaných firem. Kování Hettich od dodavatele Schachermayer, dřezy a baterie od firmy Franke od dodavatele Blum a úchytky od dodavatele Eipa.

 

Cenová nabídka a projekt

Zdarma pro Vás vytvoříme cenovou nabídku a projekt kuchyně. Navštivte naše prodejny, případně nás kontaktujte emailem nebo telefonicky.

 

Montáž

Montáž kuchyňské linky je hotová během jednoho dne.

montaz1
montaz2