O nás

Profil společnosti 

Firma Dřevosprint P+B s r.o. je na trhu od roku 1992. Zabýváme se převážně výrobou atypického nábytku, jak pro konečné zákazníky, tak pro architekty nebo firmy zabývající se kompletní dodávkou interiérů či kompletní rekonstrukcí bytů nebo kanceláří , prodejen a restaurací. včetně kompletních řešení interiérů.

Vyrábíme také kuchyňské linky, na zakázku včetně vybavení vestavnými spotřebiči a montáže, též se zabýváme veškerým nábytkem na míru jak vestavným, tak nevestavným volně stojícím. Nábytek dodáváme na místo určení vlastní dopravou. Dáváme přednost dodávkám do středočeského kraje a Prahy.

 

Řešení interiéru

Za jednu z nejtěžších prací považujeme řešení interiérů na míru, kdy si můžete vybrat různé povrchové úpravy veškerého nábytku, doplňků a obložení stěn a schodišť. Realizaci provádíme dle dodané výkresové dokumentace zákazníka v jednoduchých nákresech, případně výkresově a konstrukčně poradíme a zkonzultujeme.

Provedení lamino, dýha, případně masiv : dub, buk, olše, javor, smrk a bříza.
Výkresová dokumentace je zpracována počítačově v programu a umožňuje zákazníkovi udělat si okamžitou představu o nábytku a bez větších problémů ji během chvilky může měnit dle svých představ. Projekt je dodáván v několika perspektivách a s půdorysným pohledem, který je okótován. V případě ,že si zákazník objedná zakázku za projekt neplatí.

Každý výrobek je možné na přání zákazníka doplnit o vybrané doplňky. K dispozici jsou různé druhy úchytek v provedení kovovém, dřevěném nebo kombinovaném.

Nábytek na míru vyrábíme v různých povrchových úpravách a je jen na Vás jakou variantu zvolíte. Rozměry a tvary nábytku vychází z prostorových možností jednotlivých místností a možnosti použití.

Dále nabízíme individuální řešení vybavení skříní, úchytek, skleněných povrchů a není problém dodat i s kovovýrobou na zakázku spojenou s dodávkou nábytku nebo daného interiéru.

Montáž

Naší předností je, že vše je dopodrobna naplánováno, tak aby daný iteriér byl co nejdříve namontován a aby zákazník nebyl omezen časově a mohl co nejdříve začít využívat.